Teatr Akt

Oferujemy niezwykłe miejsce do różnorodnych działań artystycznych. Głównym atutem tego miejsca jest duża sala widowiskowa / około 150 m, / z kolumnami, podestami i okotarowaniem. Widownia i scena może być dowolnie konfigurowana. Sala znajduje się w wolno stojącym budynku z własnym terenem i uroczym plenerem dookoła.
Więcej o Teatrze Akt
Aby zrealizować swój pomysł, napisz

W lutym 2013 roku o Teatrze Akt napisały grochowskie Wiadomości sąsiedzkie.

Teatr Akt jest niezależną grupą teatralną działającą w formie stowarzyszenia od 1991 roku. W zespole nie ma ściśle określonych stanowisk, panuje dość duża wymienność zadań, każdy w pewnym momencie może być aktorem, reżyserem, producentem, pracownikiem technicznym. Początkowo zespół tworzy w dziedzinie teatru pantomimy i teatru ruchu. Z czasem główną sceną wypowiedzi artystycznej staje się plener i ze spektaklami ulicznymi grupa kontynuuje teatralną przygodę podróżując do dużych i małych miast i miasteczek w Polsce i za granicą. Występy w małych miejscowościach są często pierwszą wizytą takiego rodzaju teatru i spotkaniem z ludzmi, którzy do teatru "chodzą rzadko". Taki rodzaj teatru, jego dostępność, egalitarność powoduje, że widowiska plenerowe przyciągają dużo więcej widzów, niż jakikolwiek spektakl w przestrzeni zamkniętej.
Występy teatru ulicznego są dla widzów zaskoczeniem i miłą niespodzianką-bez specjalnych przygotowań związanych z standardowym wyjściem do teatru, nieoczekiwanie znajdują się w „centrum prawdziwego teatru”.
Od 2010 roku siedzibą Teatru jest budynek przy ulicy Łaziebnej 9 na Koziej Górce.


Spotkałem nawet szczęśliwych Aktorów

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW